رده محصول

تماس با ما

شنزن گلدجی فیری، شرکت با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 3rd Floor، Deli Building، No 1007، Road Baoyuan، Town Xixiang، District Bao'an، Shenzhen 518102، China

تماس: شری شیانگ

تلفن: +86 18373873062

میز جلو: + 86-755-27826191-0

فکس: 86-755-27826192

پست الکترونیک: Valas@szgoldjade.com

جلیقه جلیقه جین نامنظم

جلیقه جلیقه جین نامنظم

این ژاکت کت و شلوار جین دختر کت و شلوار بزرگتر، طولانی تر و آرام تر از سبک سنتی است. سبک فوق العاده آسان و بلند و باریک آن شباهت زیاد را ایجاد می کند. قسمت قفسه سینه ژاکت دارای یک جیب فلپ است.

چت کن

جزئیات محصول

اطلاعات پایه

نام محصول: جلیقه جلیقه جین نامنظم دختر جلیقه

جیب دو طرفه

دو جیب فلپ پچ.

بستن دکمه ها از جلو.

مواد 50٪ پنبه و 50٪ پنبه آلی است.


مشخصات محصول:

1. این جلیقه جلیقه جین بلند جلیقه بزرگتر، طولانی تر و آرام تر از سبک سنتی است. سبک فوق العاده آسان و بلند و باریک آن شباهت زیاد را ایجاد می کند. قسمت قفسه سینه ژاکت دارای یک جیب فلپ است. جیب های حلزونی در طرف پایین وجود دارد. لایه فوق العاده آن، سبک وزن، احساس تازه ای به ترکیب کلاسیک ایجاد می کند و می تواند با هر چیزی همراه شود، و این موضوع را برای ترکیب سقوط می کند. این محصول از جنس با کیفیت بالا ساخته شده است، بنابراین بسیار مقاوم و مقاوم در برابر چین و چروک است.

2. کاف طراحی جلیقه کت جلیقه جلیقه جلیقه بدنه معقول است، زیرا می تواند به آسانی برداشته شود و دستانتان را سفت نکنید. اگر چه این ژاکت بسیار سبک است، اما نقش خاصی در حفاظت از سرما نیز دارد. این جلیقه جلیقه جین نامناسب جوراب را آسان می کند برای جذب رطوبت، رطوبت، عرق، و تنفس. این بسیار راحت و ضخیم است و دارای یک بافت روشن است. برای جلوگیری از چروک، انقباض و تغییر شکل درمان شده است. این احساس راحتی است و پارچه صاف و براق است.


امکانات

ظاهر جذاب: جلیقه جلیقه جین نامنظم دختر کت و شلوار مناسب در طول تابستان با لباس های حداکثر و یا در پاییز با ساق بلند و بوت زانو بالا است.

برنامه های کاربردی: این مناسب برای مناسبت علی، در فضای باز، تعطیلات، مسافرت، شب حزب، بازگشت به مدرسه، باشگاه و یا لباس روزانه است.

-موضوع: شستشو توصیه می شود با آب سرد / سفید کننده نیست.

Hot Tags: ژاکت جلیقه بلند جین بلند زنانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی

پرس و جو

محصولات مرتبط